Naša spoločnosť sa zaoberá tiež predajom a distribúciou kalkulačiek značky HP. Hewlet Packard je v tejto oblasti popredný výrobca a ponúka široké portfólio produktov.

 

Študenti ekonomických univerzít, finanční poradcovia, bankári, alebo ekonómovia si prídu na svoje v ponuke Finančných kalkulačiek. Jednoducho vypočítajú splátky pôžičiek, úroky, dane, amortizáciu...

 

HP nezabudlo ani na vedcov, vývojových pracovníkov, študentov a vôbec všetkých ktorí pracujú so základnými goniometrickými funkciami, pre ktorých boli vyvinuté špeciálne Vedecké kalkulačky. Tieto kalkulačky zvládu nejednu matematickú alebo vedeckú úlohu "ľavou zadnou" (zlomky, kvadratické rovnice, trigoniometrické funkcie, lineárne rovnice, logaritmické funkcie, fyzikálne konštanty, prevody jednotiek).

Ďalšou kategóriou sú Grafické kalkulačky, ktoré poskytujú veľký prehľadný grafický displej a možnosť využitia 2D, alebo 3D grafiky, IR port či dokonca možnosť pripojenia k PC alebo inej kalkulačke. Môžete pracovať s vedeckými konštantami a jednotkami, využiť štrukturované programovanie pre vytváranie aplikácií a mnoho ďalších nepostrádateľných funkcií, či už pre stredoškolských, vysokoškolských učiteľov, alebo žiakov.

Kompletnú ponuku HP kalkulačiek nájdete tu...